Wrocław, Horbaczewskiego 29a
 
O naszej firmie
Witamy serdecznie na naszej stronie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zachęcamy do skorzystania z usług naszej Multiagencji Ubezpieczeniowej. Nasz zespół składka się z doświadczonych pracowników działających na rynku ubezpieczeń już od ponad 15 lat. Od samego początku swojej działalności za cel przyjeliśmy kompleksową i profesjonalną obsługę Klienta w zakresie ubezpieczeń i finansów. Zdobywane  przez lata doświadczenie, ukończone liczne szkolenia zaowocowały bogatym doświadczeniem w sektorze ubezpieczeń co jednocześnie można zauważyć po gronie zadowolonych Klientów.

Wychodząc naprzeciw wszelakim potrzebą naszych Klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o wszystkie dostępne produkty ubezpieczeniowe i Towarzystwa Ubezpieczeniowe, przez co mamy możliwość przedstawienia naszym Klienta licznych rozwiązań ubezpieczeniowych. Dodatkowo w naszej ofercie możecie Państwo znaleźć produkty finansowe, np. leasing, kredyt i fundusze inwestycyjne.

Usługi jakie świadczymy dla naszych Klientów to nie tylko zawarcie ubezpieczenia, ale również doradztwo, pomoc podczas likwidacji szkody, obsługa posprzedażowa.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą.

 
Formularz kontaktowy
Temat:
Treść:

Dane do kontaktu:

     
 
 
 
© Przemysław Mazur - ubezpieczenia 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.  Projekt i wykonanie: Kiba Studio